Eustoma gałązkowa 50 cm różne kolory

Wyglądająca jak żywa dwukwiatowa eustoma jest kwiatem sztucznym, który wśród naszych klientów szczególnie upodobały sobie osoby zajmujące się robieniem dekoracji sal weselnych i różnego rodzaju ozdoby ślubne. To gałązka eustomy ogrodowej, z rozwiniętymi główkami kwiatowymi i pąkami, co uatrakcyjnia jej wygląd. Realistycznego wyglądu dodają jej również zielone liście z ładnym unerwieniem.

Więcej szczegółów

10,85 zł

Przedmioty: 213

Cena dotyczy jednej sztuki. Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać wielokrotność 12 sztuk tego produktu.

Opis

Materiał:tworzywo sztuczne
Wysokość:50 cm
Wielkość główki kwiatowej:4-8 cm x 2-6 cm
Wielkość liścia:9 cm x 6 cm
Dostępna większa ilość produktu:tak

Więcej informacji

Eustoma gałązkowa

w naszym sklepie z dodatkami florystycznymi jest oferowana w różnych kombinacjach i wielkościach. Mamy ją także w różnych kolorach. Kwiaty sztuczne są doskonałym pomysłem na wystrój hoteli, sal konferencyjnych, galerii handlowych, restauracji, gabinetów, przestrzeni publicznych różnych instytucji. Pielęgnacja kwiatów sztucznych jest niezwykle łatwa, nie potrzebują żadnych szczególnych warunków, by pięknie wyglądać, są trwałe i ładne. Ich wykonanie stoi na wysokim poziomie estetycznym, dzięki czemu wyglądają jak żywe.