Róża na gałązce, 94 cm, 5 kolorów

Wyglądająca jak żywa sześciokwiatowa róża na gałązce jest kwiatem sztucznym, który wśród naszych klientów szczególnie upodobały sobie osoby zajmujące się robieniem dekoracji sal weselnych i różnego rodzaju ozdoby ślubne. To gałązka róży ogrodowej, z rozwiniętymi główkami kwiatowymi i pąkami, co uatrakcyjnia jej wygląd. Realistycznego wyglądu dodają jej również zielone liście z ładnym unerwieniem.

Więcej szczegółów

10,85 zł

Przedmioty: 10

Cena dotyczy jednej sztuki. Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać wielokrotność 12 sztuk tego produktu.

Opis

Wysokość:94 cm
Kolor:cytrynowy, żółty, pomarańczowy,różowy, czerwony
Wielkość główki kwiatowej:8 x 5 cm
Minimalna jednostka sprzedaży:1 szt.

Więcej informacji

Róża na gałązce

w naszym sklepie z dodatkami florystycznymi jest oferowana w różnych kombinacjach i wielkościach. Mamy ją także w różnych kolorach. Kwiaty sztuczne są doskonałym pomysłem na wystrój hoteli, sal konferencyjnych, galerii handlowych, restauracji, gabinetów, przestrzeni publicznych różnych instytucji. Pielęgnacja kwiatów sztucznych jest niezwykle łatwa, nie potrzebują żadnych szczególnych warunków, by pięknie wyglądać, są trwałe i ładne. Ich wykonanie stoi na wysokim poziomie estetycznym, dzięki czemu wyglądają jak żywe.