KAMA – hurtownia artykułów dekoracyjnych

Prawie 30 lat doświadczenia na rynku artykułów dekoracyjnych – to nasz wyróżnik, który stawia o krok przed konkurencją w branży. Regularnie poszerzamy swoją ofertę, dbając o jak największy komfort Klientów. Obecnie sprzedajemy ponadto między innymi dekoracje wielkanocne, ozdoby bożonarodzeniowe, artykuły florystyczne, kwiaty sztuczne a także ciekawe pomysły na prezenty.

W naszym sklepie online z artykułami dekoracyjnymi zawsze dbamy o najwyższą jakość

Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi sztuczne drzewka,sztuczne krzewy, gałązki, bluszcze, wazony, produkty z drewna czy wyroby metaloplastyczne. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dostawy na czas (jeżeli zamówienie będzie złożone do godziny 12:00, to zostanie dostarczone na drugi dzień – wysyłka 24h), a także fachowe doradztwo przy zakupach. Jako firma rodzinna mamy niezmienne wartości, które pozwalają nam na dostarczanie sprawdzonych dekoracji – zarówno do ogrodu, jak i dla domu.

Każdy Klient to dla nas indywidualny Partner biznesowy

Współpracujemy z kawiarniami, sklepami gospodarstwa domowego, punktami sprzedaży, marketami, instytucjami. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem oraz precyzją. Zapraszamy!

KAMA Jakub Kańduła

ul. Robotnicza1, 64-920 Piła

NIP 764-163-35-18

Tel.: 509-609-036
E-mail: kama@kwiatydekoracje.pl

www.kwiatydekoracje.pl

Chcesz zobaczyć więcej? Zapoznaj się z OFERTĄ naszej hurtowni!